Psychoterpia

Aktualności

Wiosenne Warsztaty Rozwojowe - co Cię karmi? | Wrocław

CO CIĘ KARMI? Wiosenne Warsztaty Rozwojowe 2020

W Instytucie Proces kontynuujemy akcję #samodbanie. W jej ramach prowadzimy psychoterapię, grupy i konsultacje psychodietetyczne, działania edukacyjne via internet oraz kursy on-line. Na wiosnę tego roku zaplanowaliśmy m. in. cykl warsztatów o nazwie "Co cię karmi? - Wiosenne Spotkania Rozwojowe". Zapraszamy do udziału dorosłych, którzy chcą zatrzymać się na chwilę i pogłębić świadomość tego, co w pewnych obszarach ich życia jest dla nich wartościowe, odżywcze - karmiące. Zależy nam, żeby warsztaty były spotkaniem, które m. in. da nowe, ciekawe spojrzenie na najważniejsze obszary życia człowieka pod kątem satysfakcji i ich jakości. więcej...


Pomoc psychologiczna dla ofiar klęski żywiołowej

Pomoc psychologiczna dla ofiar klęski żywiołowej

Utrata dobytku w powodzi, klęsce żywiołowej to nierzadko poważna katastrofa życiowa. To również silny uraz na psychice. Przeżycie powodzi, trzęsienia ziemi, naturalnie powstałego pożaru to często doświadczenie traumatyczne, wymagające natychmiastowej wielowymiarowej pomocy (psychologicznej, materialnej, lekarskiej itp.). Odpowiednia diagnoza stanu psychicznego i interdyscyplinarna pomoc daje możliwość odbudowania harmonii psychicznej i egzystencjalnej.


Opinie powypadkowe

Opinie powypadkowe

Wypadki komunikacyjne to zawsze wydarzenie stresujące, powodujące urazy nie tylko fizyczne, ale też psychiczne. Uczestnicy takich wypadków nierzadko skarżą się na przykre wspomnienia, bezsenność; wracają myślami do czasu wypadku, czują się, jakby nadal w nim uczestniczyli; przeżywają wahania nastroju; w sytuacjach podobnych do wypadku są bardzo spięci; nie chcą jeździć pociągami, samochodami, ponieważ się boją. Pomoc psychologiczna polegająca na diagnozie i potem terapii powypadkowej pomaga w powrocie do harmonii psychicznej. Daje możliwość redukcji negatywnego stresu, zmiany napięć, poprawy nastroju, a z czasem pełnego powrotu do równowagi psychicznej. W ramach pomocy można otrzymać pisemną opinię psychologiczną na temat stanu psychicznego osoby, która uczestniczyła w wypadku.


Aktualności

Zapraszamy do Instytutu Proces


Instytut Proces - psychoterapia, coachingKontakt

Instytut Proces

Wrocław: ul. Tęczowa 78/1D, tel. 535 05 45 95
e-mail: proces@proces.net.pl
numer konta: 18 1140 2004 0000 3602 1547 4187